top of page

Kurucu Ekibimiz

129393900_10158181669578995_279406042213

Halil İbrahim Topalfakıoğlu

İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezundur. Bahçeşehir Üniversitesi'nde MBA in Real Estate üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Gayrimenkul sektöründe; gayrimenkul geliştirme ve stratejik planlama, gayrimenkul yatırımları, pazar analizleri, ticari gayrimenkul, gayrimenkul finansmanı, yapı ruhsatları, konsept tasarım, satış ve kiralama, mülk ve varlık yönetimi, imar planları ve gayrimenkul değerleme fizibilite analizleri, nakit akışları, yönetim planları, ve kentsel dönüşüm konularında 10 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Halihazırda Prea Kentsel Bilişim ve Yönetim Ltd. Şti firmasının müdürlüğünü üstlenmiştir.

İsmail Emre Telci

1588433664437.jpg

İstanbul Üniversitesi Hukuk bölümünden mezundur. Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamıştır. Telci&Saral Hukuk bürosunun kurucu üyesidir. İmar Hukuku, idare hukuku, iş hukuku, ceza hukuku ve kentsel dönüşüm hukuku alanlarında uzmandır. İsmail Emre çeşitli sivil toplum kurumlarında yöneticilik ve aktivisitlik inisiyatifi üstlenmiştir.

Group 36417@2x.png

Sarper Takkeci

İTÜ Mimarlık Fakültesi'nde Mimar olarak lisans eğitiminin ardından aynı üniversitede yer alan Mimari Tasarımda Bilişim yüksek lisans programını tamamlamış olup Mimari Tasarımda Bilişim programında doktora eğitimine devam etmektedir. Takkeci; kurucusu olduğu ve çok sayıda mimari projeye imza attığı 81300 Mimarlık'tan sonra, Okan ve Altınbaş Üniversitelerinde öğretim görevliliği yapmış olup halihazırda Kadir Has Üniversitesi'nde öğretim görevliliğine devam etmektedir.

bottom of page