top of page
Ataköy Kenetsel Dönüşüm

Sisli Kentsel Donusum

"Şişli, İstanbul'un tarihi ve modern yaşamının kucaklaştığı dinamik bir semttir. Nişantaşı'ndan Maçka'ya, kentin kültürel zenginlikleriyle doludur. Ancak, bazı yapıların kentsel dönüşüme ihtiyacı vardır. ADAADA, bu süreçte Şişli'nin tarihi dokusunu korurken, sürdürülebilir ve etik çözümlerle yanınızda. Deneyimli ekibimizle, Şişli'nin geleceğini birlikte inşa ediyoruz."

Sisli Kentsel Donusum

Şişli, İstanbul'un Avrupa yakasının tarihi dokusu ve modern yaşamın birleştiği dinamik semtlerinden biridir. Nişantaşı'nın şık mağazalarından, Harbiye'nin tarihi oditoryumuna, Maçka Parkı'ndan kentin kalbine uzanan ana arterlere kadar benzersiz bir kültürel ve tarihi zenginliğe sahiptir. Şişli'nin merkezi konumu, ulaşım ağlarına olan bağlantısı ile kent yaşamının kalbinde yer almasını sağlar. Ancak, bu tarihi ve kültürel dokunun yanı sıra, Şişli'deki bazı eski yapıların kentsel dönüşüme ihtiyaç duyduğu da bir gerçektir. ADAADA olarak, Şişli'nin tarihi kimliğini koruma amacı güderken, bu dönüşüm sürecini modern, etik ve sürdürülebilir bir yaklaşımla desteklemekteyiz. Deneyimli mimar, şehir plancısı ve hukukçu ekibimizle, Şişli'nin eşsiz atmosferini koruyarak, yapımcı firmalarla olan ilişkilerinizde sizin yanınızda, sizin için çalışıyoruz.

ADAADA, Şişli'deki kentsel dönüşüm süreçlerinizde sadece teknik ve hukuki destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda semtin tarihi dokusuyla mükemmel bir şekilde entegre olacak inovatif çözümler sunar. Semtin tarihi mirası ve bugünkü dinamik yapısı göz önünde bulundurularak sunduğumuz özelleştirilmiş, etkin ve sürdürülebilir dönüşüm stratejileriyle, Kadıköy'ün geleceğini birlikte şekillendiriyoruz.

adaada ile tasarrufunuzu güvenle geleceğe taşıyın

bottom of page